Принтери

  • Сортувати по...

Принтери

Для всього, починаючи від друку рахунків і закінчуючи оцифруванням старих сімейних фотографій, можна підібрати лазерний або струменевий принтер, який задовольнить будь-які ваші домашні та офісні потреби. Принтери бувають різних форм і розмірів, від офісних лазерних принтерів до економічних багатофункціональних струменевих принтерів, які можуть друкувати, сканувати, копіювати, а іноді і відправляти факси з одного пристрою.

Поради з пошуку ідеального принтера

Збираючись купити принтер лазерний або струменевий, дайте відповідь на кілька простих запитань:

  • Що саме і в якому обсязі вам потрібно надрукувати.

Чи є ви звичайним домашнім користувачем, роздруковувати пару сторінок або фотографій в день, або ви щодня зайнятий віддалений співробітник, який розраховує на високу продуктивність? Відповідь на це питання допоможе вам визначити, який принтер і які функції вам потрібні. Може бути, вам просто потрібен принтер або, може бути, вам потрібен багатофункціональний принтер, який може копіювати, друкувати, сканувати.

  • Визначте необхідну якість друку.

Якщо ви збираєтеся друкувати текст, графіку і фотографії презентаційного якості, ви можете придбати дорожчий принтер кольоровий з високою роздільною здатністю. Лазерні принтери є оптимальним варіантом для офісу, в той час як струменеві забезпечують високоякісну кольоровий друк за розумною ціною. Лазерні принтери підходять для високошвидкісного друку та можуть справлятися з великими обсягами, в той час як струменеві принтери набагато більш підходять для дому та навчання.

  • Виберіть принтер відповідного розміру.

Ви перебуваєте в невеликому офісі або квартирі і хочете переконатися, що ваш принтер не займає надто багато цінного місця? Є безліч компактних і портативних принтерів на вибір, а також принтерів, оснащених Wi-Fi, щоб тримати їх поза увагою, поки вони вам не знадобляться.

Монохромний або кольоровий - що вибрати

Якщо ви роздруковуєте тільки базові документи, інформаційні бюлетені і рідко потребуєте кольорових роздруківках, можливо, буде більш економічним вибрати принтер чорно білий.

Ви завжди можете роздрукувати фотографії в фотолабораторії або іншому сервісі.

З іншого боку, якщо ви віддаєте перевагу гнучкість і універсальність для отримання прекрасних барвистих результатів друку будинку, будь-то презентація або знімок, кольоровий принтер - це те, що вам потрібно.