Сервіс та Підтримка

Сервісний центр ТОВ «Адвансер Сервіс» - це «серце» нашої компанії, яке б'ється щоб надавати якісні послуги нашим численним партнерам і кінцевим замовникам по обслуговуванню друкарського обладнання.

У нас працюють висококваліфіковані інженери, які регулярно навчаються і проходять сертифіковані навчання, відповідно мають високий рівень знань з всіх лінійок обладнання.

Ми надаємо своїм замовникам можливість вибору власної схеми обслуговування. Це дозволяє оптимізувати витрати і отримати найбільш зручні умови співробітництва, що враховують всі індивідуальні особливості використання техніки.

ВИДИ СЕРВІСНИХ КОНТРАКТІВ

Інцидентний договір:

Формальний договір, що визначає легітимну можливість взаємодії Замовника і Виконавця в сфері ремонту або технічного обслуговування офісної техніки. Не регламентує ні цін і періодичність робіт. Не гарантує зберігання на складі ЗІП зарезервованого під конкретного Замовника.

Абонентський договір:

Договір визначає періодичність проведення регламентних робіт (ТО / діагностика згідно з документацією виробника) а також гарантує проведення всіх поточних ремонтів за фіксовану щомісячну оплату. Запчастини купуються замовником окремо.

FSMA (повний покопійний сервіс): Full Service Management Agreement - договір про повне сервісне обслуговування. «По народному» покопійний. Клієнт платить за відбиток (click) згідно лічильнику відбитків на апараті. У вартість включено всі (в/м, ЗІП, робота) окрім скріпок та паперу. Взаєморозрахунки раз на місяць після підписання акту виконаних робіт.

Новини та акції

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів

Струминні БФП Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

Серія Canon imageRUNNER 1600

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв