Широкоформатні системи

  • Сортувати по...

Широкоформатні системи

В даному розділі нашого каталогу представлено широкий вибір високоякісних широкоформатних принтерів. Ви можете вибрати продукт відповідно до ваших вимог до друку, наприклад, плоттер для друку на полотні, для технічних креслень, фотографій або плакатів і знаків.

Деякі з цих пристроїв оснащені вбудованим сканером, щоб зробити вашу роботу ще простіше. Потужні і високоякісні інструменти, такі як широкоформатне МФУ, спеціально розроблені для бізнес-додатків, вони нескладні і зручні у використанні.
Кожен широкоформатний принтер, пропонований вашій увазі, підготовлений і налаштований для точної друку і найвищої якості кольору зображення. Ми також можемо запропонувати витратні матеріали (рулони паперу великого формату, картриджі).

Недорогі плоттери

Ми пропонуємо різні моделі широкоформатних принтерів, в тому числі плоттер а0, який користується попитом в проектуванні, будівництві, архітектурі, дизайні, друкарні.

Широкоформатні принтери включають ряд технологічно просунутих, але зручних у використанні принтерів, а також широкоформатних паперових рулонів і картриджів, розроблених для задоволення особливих потреб професіоналів в області графіки та спеціальної обробки зображень.

Нашим основним завданням було надати ефективне рішення для робочого процесу, яке знижує витрати для професіоналів в області друку. Ми аналізуємо ваші потреби у пресі, щоб переконатися, що ви отримали правильний вибір обладнання.

Ми розуміємо, що у кожного фахівця різні потреби, і відповідно персоналізіруем наші послуги. Ми уважно ставимося до їх цілям і бюджету і пропонуємо оперативне обслуговування.

Широкоформатні принтери - це актив будь-якого бізнесу, який відкриває ряд можливостей при роботі всередині компанії. Це збільшує вашу здатність ефективніше передавати ваше повідомлення. Ми пропонуємо ідеальну технологію широкоформатного друку, щоб задовольнити будь-які ваші потреби.