ПЗ

ПЗ УПРАВЛІННЯ І КОНТРОЛЮ ЗА ВСІМА ЗАВДАННЯМИ ДРУКУ ТА СКАСУВАННЯ UNIFLOW.

Впровадження єдиної платформи управління і контролю всіма завданнями друку і сканування в процесі роботи з документами поліпшить контроль над багатофункціональними пристроями (БФП) та підвищить ефективність їх роботи.

Відкрита, модульна налаштовуюча архітектура uniFLOW дозволяє адаптувати рішення з урахуванням потреб організацій будь-якого типу: великих підприємств, невеликих офісів, навчальних закладів, місцевих державних установ та друкованих відділів компаній. З uniFLOW організації можуть скоротити витрати, підвищити безпеку документів і продуктивність праці співробітників, а також поліпшити свої екологічні показники.

ЄДИНА ПЛАТФОРМА

Єдина ...

• Єдиний драйвер друку для всіх пристроїв, який буде потрібно вивчити співробітникам.

• Єдиний набір користувачів (з AD, або будь-який інший зовнішньої бази), правил і налаштувань безпеки.

• Єдиний звіт про всі витрати на друк в офісі.

... платформа

• Єдина інтегрована платформа для друку, сканування та управління пристроями.

• Масштабованість до будь-якого розміру, що забезпечує гнучкість незалежно від типу організації.

• Модульна архітектура дозволяє в будь-який момент додати додаткові функції uniFLOW.

• Апаратно-незалежна платформа, яка полегшує інтеграцію змішаного парку пристроїв.

ЩО ДАЄ ЗАПРОВАДЖЕННЯ UNIFLOW КОЖНОМУ «МЕШКАНЦЕВІ» ОФІСУ.

Для Користувача:

- єдиний інтерфейс для всіх пристроїв, для всіх робочих місць користувача. Користувачі можуть вибрати для друку документів будь-яке пристрій з мережі, незалежно від його виробника і моделі. Універсальний драйвер uniFLOW завжди забезпечує коректний вихід завдання на будь-якому пристрої. Це знижує ймовірність невдоволення користувачів процесом друку та економить витрати за рахунок скорочення відходів. Якщо основний сервер uniFLOW недоступний, універсальний драйвер uniFLOW може перенаправляти завдання друку на будь-який доступний сервер, що гарантує безперервність роботи. Користувачі також можуть відправляти завдання на друк з OS X® без встановлення окремого драйвера, використовуючи технологію Apple AirPrint®;

- персональний «робочий стіл» - персональні піктограми кнопок користувача, яким будуть привласнені призначені для користувача назви, призначені для користувача зображення і зіставлені послідовності автоматично виконуваних операцій. Якщо змінюється обладнання - не потрібно вчитися працювати на новій техніці, тому що весь описаний вище функціонал управляється встановленим софтом. При зміні устаткування - настроювання софта зберігаються.

- гарантована можливість отримати свій документ

- тільки після авторизації користувач бачить свою чергу робіт. Якщо з технічних причин пристрій знаходиться в неробочому стані, процес авторизації можна пройти на будь-якому іншому доступному друкованому пристрої.

- ніхто не вихопить документ і документ не загубиться в «смітнику» з «кинутих» відбитків. Забрати документ з друкованого пристрою можна тільки після авторизації на пристрої. Кожен користувач бачить тільки свою чергу робіт. Ніхто не може роздрукувати твій документ. Всі документи друкуються в присутності їх господаря після авторизації на пристрої.

- uniFLOW полегшує контроль доступу до пристроїв. Користувачі можуть вибирати різні способи авторизації на пристрої, наприклад карту доступу, ім'я користувача з паролем, PIN-код, код завдання або анонімний вхід, щоб безпечним чином отримувати завдання зі своєї особистої захищеної черзі друку. Крім того, користувачі можуть отримувати різні права доступу в залежності від посади і використовувати тільки необхідні їм функції.

- помилково відправлені на друк документи можуть бути видалені господарем документа з черги друку.

Для системного адміністратора СА:

- запобігання несанкціонованого доступу до документів - DLP на самому складно контрольованій ділянці (в момент друку і сканування / копіювання). Вся історія роботи користувача з документами фіксується ПЗ. Завжди є можливість визначити хто саме працював з відповідним документом. СБ може порівняти відповідність прав доступу користувача з рівнем секретності документа.

- повна карта всіх друкованих пристроїв з моніторингом їх поточного стану. Платформа uniFLOW дозволяє організаціям спостерігати за станом парку принтерів, зберігаючи таким чином контроль над усіма пристроями. Це рішення дає адміністратору миттєве уявлення по кожному пристрою, де б воно не знаходилось, в тому числі про кількість паперу і рівень тонера. Сконфігурованні відповідним чином uniFLOW, можна отримувати повідомлення про зміни стану пристроїв. Для цього створюються налаштовуються робочі процеси, що запускаються при самих різних змінах стану, наприклад при несправність пристрою, відсутності паперу або відсутності тонера.

- можливість налаштувати правила друку, для оптимізації наявних ресурсів. Наприклад: примусовий дуплекс, або роботи з великим обсягом сторінок, або заборонити кольоровий друк електронних листів, або накладних, або інших документів, для яких помилковий друк в кольорі буде не доцільний. можливість формувати зведений звіт по всім cost центрам із зазначенням обсягів друку, при необхідності назв документів, в розрізі «по користувачеві», «по відділу», або «за вказаний період часу».

- uniFLOW допоможе більш раціонально організувати друк, перенаправляючи завдання таким чином, щоб тільки невеликі обсяги друку надходили на настільні пристрої друку, а більш об'ємні завдання прямували на більш дешеві і швидкі коридорні багатофункціональні пристрої. Можливо навіть перенаправлення дуже об'ємних завдань в централізований друкований відділ.

- віддалений «troubleshooting». Більшість проблем діагностуються заздалегідь і можуть бути усунені СА коригуванням необхідних конфігурацій програмного забезпечення, або своєчасним зверненням до служби підтримки.

- при роботі в середовищі управління чергами з загальним вихідом (CRQM) пристрої Canon MEAP в разі збою сервера автоматично перепідключатимуться до будь-якого доступного сервера в групі CRQM, що гарантує безперервність процесу друку. Підключення до іншого сервера відбувається автоматично, як тільки відключається «головний» сервер пристрою. Як тільки «головний» сервер пристрою знову стане доступний, вони повернуться до попереднього підключення.

Для власника:

- економія витрат на не профільному завданнях. Грамотно налаштовані правила друку запобігають помилково надруковати (не актуальні) документи, виключають купу з «кинутих» на принтері документів.

- прогнозування витрат, пов'язаних з друком. Установка ліміту на друк документів (усіх видів, або якихось конкретних). Чіткий ліміт означає ясний бюджет. Ліміти можна задавати в розрізі «по користувачеві», «по відділу», «по проміжку часу», і все це в прив'язці до кольорових, або монохромних документах.

- uniFLOW дозволяє відстежувати всі витрати на друк, копіювання, сканування і відправку факсів на будь-якому підключеному пристрої, правильно розподіляючи їх по відділах і проектах. Дозволяє організаціям розподіляти витрати по багаторівневим центрам витрат. Коли користувач відправляє завдання на друк, на його ПК може з'являтися спливати екран з можливістю вибору центру витрат, на який має бути віднесено це завдання. Центри витрат також можуть відображатися на дисплеї МФУ.

Корисні можливості:

Сканування.

- Завдяки uniFLOW користувачі можуть передавати документи з мережі сканерів Canon imageRUNNER ADVANCE і Canon imageFORMULA ScanFront безпосередньо в різні мережеві ресурси і програми. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс без надмірностей і настроюються покрокові робочі процеси сканування сприяють негайного підвищення продуктивності.

- Залежно від посади користувачі мають різні вимоги до функцій сканування. Використовуючи інтегрований засіб редагування робочих процесів Advanced Workflow Editor, адміністратори можуть вирішувати, що саме має відбуватися, коли користувачі сканують документ. Вони також можуть надавати різні права доступу до робочих процесів різним користувачам і групам користувачів. Ці робочі процеси доступні користувачам на всіх пристроях в організації.

- Потужний модуль сканування uniFLOW може отримувати інформацію з документів при їх обробці, використовуючи високоточний механізм розпізнавання тексту. Користувачі можуть включити автоматичне попереднє заповнення індексної інформації або перетворювати документи в різні формати з можливістю редагування, наприклад Microsoft Word або PDF з можливістю пошуку.

Відправка завдань на друк.

- Незалежно від свого місцезнаходження, користувачі можуть відправляти і виводити на друк завдання зі своїх смартфонів і планшетів безпечним і контрольованим способом. Який би спосіб відправки не вибрав користувач, завдання друку виявиться в його особистій захищеній черзі друку і буде коректно оброблено і враховано.

Друк з електронної пошти та гостьовий друк.

- В офісах багатьох компаній бувають відвідувачі і (або) працює тимчасовий персонал. Тимчасові користувачі і гості теж можуть виводити документи на друк з своїх смартфонів або планшетів, просто відправляючи ці документи на певну адресу електронної пошти. Гість або тимчасовий користувач потім отримує повідомлення електронної пошти з тимчасовим кодом завдання для перевірки справжності на пристрої. Таким чином, роздрукувати презентацію або інший документ для наради не становить труднощів.

Підтримка Google Cloud Print ™.

- Платформа uniFLOW дозволяє відправляти завдання на друк безпосередньо через Google Cloud Print. Служба друку uniFLOW Print Service для Google Cloud Print була розроблена спеціально для користувачів ноутбуків Google Chromebook ™, так що, подібно користувачам Windows® або Mac, вони можуть роздруковувати документи безпечним і контрольованим способом. Користувачі можуть легко відправляти завдання на друк в сервіс Google Cloud Print через браузер Google Chrome ™, що робить можливою відправку з настільних ПК, пристроїв Android, смартфонів Windows Phone, пристроїв iPad і iPhone.

Новини та акції

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.