Папір

  • Сортувати по...

Папір

З моменту появи перших пір'яних плоттерів в кінці 80-х років минулого століття пройшло вже багато часу. Термін «плоттер» залишився у використанні, хоча давно вже стали використовувати широкоформатні принтери, що використовують струменеву технологію друку.

Якщо вам необхідна папір для плоттера, ми завжди готові допомогти підібрати підходящий варіант, враховуючи такі нюанси, як:

  • тип розхідники (листи, рулони);
  • щільність розхідники;
  • розмір паперу і так далі.

Неважливо, чи потрібна вам папір рулонний або ви шукаєте листи відповідного формату для друку розміром від A1 до AO, на нашому складі завжди знайдеться все необхідне для забезпечення роботи вашого широкоформатного принтера.

Чому вам варто вибрати наші пропозиції

Плоттерний папір від нашого інтернет магазину завжди забезпечує чудові результати друку. Постійно в наявності папір рулонний 610 мм, листи а0 і папір рулонний а1. Наша лінійка плоттерного паперу сумісна з принтерами HP і Epson. Вона відмінно підходить як для пьезо, так і для термодруку, забезпечуючи чудову передачу кольору і якість друку незалежно від принтера або чорнила.

Advanced-service - ваш універсальний магазин для клієнтів з максимальними запитами і вимогами до якісних витратних матеріалів. Щоб задовольнити потреби наших клієнтів, ми пропонуємо витратні матеріали для плоттерного паперу за дуже конкурентними цінами, завжди гарантуючи високу якість.

Чудовий сервіс

Щоб надати вам швидке і ефективне обслуговування, якого ви заслуговуєте, ми гарантуємо високий рівень сервісу і оперативну доставку в будь-який регіон країни. Ваш плоттерний папір буде упакована і відправлена нашою досвідченою командою в найкоротші терміни.

Наша система обробки замовлень працює швидко і ефективно, тому ви можете бути впевнені, що ваш плоттерний папір буде відправлена протягом одного робочого дня з моменту отримання замовлення.