Сканери

  • Сортувати по...

Сканери

Сканер - пристрій, який досить затребуване в сучасному офісі і в діловодстві. Він відмінно підходить для створення цифрових копій старих фотографій, творів мистецтва, візитних карток, книг і багато чого іншого.

Сканер, види якого можуть бути різними, використовується по-різному. У нашому каталозі представлено широкий вибір сканерів для фотографій, листівок, документів і портативних сканерів, так що ви зможете знайти той, який відповідає всім вашим потребам.

А якщо ви виберете сканер таких відомих виробників, як Kodak, Epson, Canon, Viewsonic, Fujitsu і HP, ви отримаєте задоволення і від самого процесу високоякісного сканування.

Особливості сканерів

Хочете дізнатися більше про сканери? Це обладнання «сканує» сторінки, дозволяючи вам створювати їх електронні копії високої якості. Таким чином можна зберегти як зображення, так і текст, а також графіки, звіти і багато іншого.

Більшість сканерів поставляються зі зручним програмним забезпеченням і підтримують документи різних розмірів, тому ви можете зберігати відскановані документи в популярних форматах, включаючи PDF-файли з можливістю пошуку.

Сканер фотографій ідеально підходить для тих старих фотографій, які припадали пилом в ваших коробках для фотографій. Ви можете сканувати їх на свій комп'ютер і створювати цифрові копії, щоб зберігати, редагувати і роздруковувати їх.

Менший за розміром сканер візиток відмінно підходить для ділових мандрівників. Більшість моделей зазвичай легкі і компактні, але дозволяють сканувати і зберігати карти. І, як і більшість сканерів, зручне програмне забезпечення допоможе вам всім керувати.

Портативний сканер ідеальний, якщо ви завжди в дорозі. Зазвичай портативні сканери досить малі, щоб їх можна було кинути в сумку, але з їх допомогою можна легко сканувати фотографії, документи та багато іншого, де б ви не знаходилися, без необхідності носити з собою більше та громіздке пристрій.

Широкоформатний сканер

Такі пристрої, як сканер а0 або сканер а1 використовуються в проектуванні, архітектурі, суднобудуванні. Креслення можуть мати досить великі розміри, тому для сканування потрібно широкоформатні моделі сканерів.