Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

28.08.2021

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Двома найпопулярнішими і відомими форматами паперу є A4 і A3, але знали ви, що існують і додаткові формати A4 + і A3 +? Що ж їх відрізняє від стандартних і загальноприйнятих листів?

A3 + папір

Розмір паперу A3 + часто називають Super A3, але, на відміну від звичайного A3, це не стандарт ISO 216. Папір формату A3 + використовується для багатьох цілей: для графічного дизайну, архітектури і кольоропроби. Оскільки розмір A3 + трохи більше, ніж A3, він дозволяє користувачам роздрукувати всю сторінку A3 з місцем для анотацій і заміток.

Принтер, який в стандартній комплектації підтримує носій формату A3 +, дозволить вам з легкістю друкувати на документах A3 або A4, тоді як інші принтери зажадають налаштувань документів A3 + з-за нестандартних розмірів.

Сторінка формату A3 + має розмір 329 мм на 483 мм. Вона є трохи збільшеною версією формату A3: на 32 мм більше по ширині і на 63 мм більше за висотою. Зверніть увагу, що A3 + не завжди є визнаним стандартом, тому продукція різних виробників може трохи відрізнятися за габаритами.

A + папір

Папір формату A4 + також широко використовується для дизайнерських робіт. Оскільки лист формату A4 є негабаритним, у користувачів буде досить місця навколо повного зображення формату A4 для написання коментарів і анотацій.

A4 + зазвичай не підтримується безпосередньо в якості стандартного формату друку, його найчастіше використовують в якості монтажної паперу для стандартних відбитків A4. Оскільки листи A4 + більше стандартного аркуша A4, для друку в цьому форматі буде потрібно принтер A3.

Сторінка формату A4 + має розмір 250 мм на 337 мм. Вона більше стандартної сторінки A4 на 40 мм в ширину і 40 мм у висоту.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.