Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

27.07.2021

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Бездротовий принтер дає вам кілька переваг у порівнянні з кабельним підключенням. Його можна розмістити подалі від пристрою, з якого ви друкуєте, що може зменшити шум або створити загальний доступ для кількох людей, будь то в сімейному або корпоративному середовищі.

Що вам потрібно для бездротової друку?

Щоб мати можливість скористатися бездротовими технологіями друку вам буде потрібно:

  • Інтернет-модем з маршрутизатором для бездротового підключення до пристроїв.
  • Деякі бездротові принтери мають функцію друку по електронній пошті, тому переконайтеся, що ви можете скористатися цим, коли перебуваєте в дорозі.
  • Смартфон, настільний комп'ютер або ноутбук для підключення до принтера.

Перед вибором відповідного принтера варто переконатися в тому, що він може працювати з пристроєм, з якого ви плануєте друкувати. Визначтеся з якістю друку: чим вище дозвіл, тим дорожче обійдеться бездротове пристрій для друку.

Можливість друку по електронній пошті також важлива для багатьох офісних співробітників. Такі бренди, як HP і Epson, мають власну адресу електронної пошти, тому ви можете відправляти роздруківки по електронній пошті на принтер, де б ви не знаходилися.

Якщо вам потрібен більш віддалений доступ, тоді тільки бездротові принтери, сумісні з AirPrint і Cloud дозволять вам друкувати по бездротовій мережі з будь-якого смартфона або пристрої Apple, такого як iPad, iPhone або iPod touch.

Не турбуйтеся, якщо у вас немає пристрою Apple. Більшість виробників принтерів мають власні додатки для друку на смартфонах, щоб ви могли роздруковувати фотографії або веб-сторінки по бездротовій мережі.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.