Серія imageRUNNER ADVANCE DX C3700

07.08.2020

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i.Інтелектуальний і компактний кольоровий БФП формату A3 дозволяє друкувати і сканувати менші обсяги документів в будь-яких відділах вашої компанії.

Створіть заділ на майбутнє для свого бізнесу в світі цифровий трансформації з Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i.

З інноваційною технологією сканування і інтелектуальним ПЗ.

Спільна робота в хмарних службах

Відкривайте документи в форматах для повторного використання і легко керуйте ними з поліпшеною інтеграцією з хмарними ресурсами.

Спростіть управління печаткою Керуйте параметрами друку і аналізуйте використання пристроїв за допомогою централізованої платформи uniFLOW Online Express, доступною в стандартній конфігурації.

Iнноваційний сканування. Новий механізм подачі паперу і скло з технологією захисту від плям Canon забезпечують високошвидкісне і точне сканування.

Автоматизація робочого процесу Ефективно виконуйте оцифровку документів за допомогою інтуїтивних і автоматизованих процесів сканування, зберігання та пошуку.

Гарантія безпеки Ваші документи, пристрої та мережа захищені системою комплексного захисту.

Сталий розвиток офісу Низький рівень споживання енергії, тиха робота і знижений рівень відходів допоможуть підтримувати репутацію екологічного офісу.

Основні технічні характеристики: до 25 стор. / хв (A4)
Швидкість друку: 270 зобр. / Хв (A4)

Швидкість сканування: uniFLOW Online Express

Входить в стандартну конфігурацію: 10,1-дюймовий повністю цифровий кольоровий сенсорний екран.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.