Серія imageRUNNER ADVANCE DX C3700

07.08.2020

Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i.Інтелектуальний і компактний кольоровий БФП формату A3 дозволяє друкувати і сканувати менші обсяги документів в будь-яких відділах вашої компанії.

Створіть заділ на майбутнє для свого бізнесу в світі цифровий трансформації з Canon imageRUNNER ADVANCE DX C3725i.

З інноваційною технологією сканування і інтелектуальним ПЗ.

Спільна робота в хмарних службах

Відкривайте документи в форматах для повторного використання і легко керуйте ними з поліпшеною інтеграцією з хмарними ресурсами.

Спростіть управління печаткою Керуйте параметрами друку і аналізуйте використання пристроїв за допомогою централізованої платформи uniFLOW Online Express, доступною в стандартній конфігурації.

Iнноваційний сканування. Новий механізм подачі паперу і скло з технологією захисту від плям Canon забезпечують високошвидкісне і точне сканування.

Автоматизація робочого процесу Ефективно виконуйте оцифровку документів за допомогою інтуїтивних і автоматизованих процесів сканування, зберігання та пошуку.

Гарантія безпеки Ваші документи, пристрої та мережа захищені системою комплексного захисту.

Сталий розвиток офісу Низький рівень споживання енергії, тиха робота і знижений рівень відходів допоможуть підтримувати репутацію екологічного офісу.

Основні технічні характеристики: до 25 стор. / хв (A4)
Швидкість друку: 270 зобр. / Хв (A4)

Швидкість сканування: uniFLOW Online Express

Входить в стандартну конфігурацію: 10,1-дюймовий повністю цифровий кольоровий сенсорний екран.

Інші публікації

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів

Струминні БФП Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

Серія Canon imageRUNNER 1600

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв