Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

10.08.2020

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

Надійне чорно-біле багатофункціональний пристрій формату A3 з великим кольоровим сенсорним екраном ідеально підходить для офісів з великими обсягами роботи, це економічне рішення для малого та середнього бізнесу.

Підключення до мобільних пристроїв
Завдяки широким можливостям підключення до мобільних пристроїв, ви з легкістю зможете друкувати, сканувати, копіювати і отправляйть документи з будь-якого сумісного пристрою. Віддалений призначений для користувача інтерфейс з оптимальним розташуванням елементів на дисплеї, сумісний з мобільними пристроями, який дозволяє налаштовувати параметри завдань друку прямо на ходу.

Характеристики МФУ серії Canon imageRUNNER 2600:
- серія пристроїв imageRUNNER 2600 представлена ​​в трьох модифікаціях 25, 30 і 45 стор / хв .;
- чорно-біле копіювання 30 стор / хв .;
- швидкість сканування: ч / б одностороннє 35 стор / хв, кольорове, одностороннее25 стр / хв, ч / б двустороннее12 стр / хв, кольорове, двостороннє 8 стор / хв .;
- високоякісні зображення з розподільчою здатністю друку до 1200x1200 точок на дюйм;
- щільність паперу 52-220 гр / м2;
- друк з хмари, з USB, з мобільного пристрою;
- інтерфейси USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi.
 
Максимізуйте окупність інвестицій з хмарним рішенням для управління печаткою uniFLOW Online Express.

МФУ Canon IR2630і забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуйте їх конфіденційність за допомогою багаторівневої системи безпеки.

Багатофункціональні пристрої Canon IR2630 відрізняються максимальною простий експлуатації та обслуговування завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, розробленим для спрощення робочих процесів.

МФУ Canon IR263 забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуйте їх конфіденційність з рядом додаткових функцій безпеки і шифрування.

Інші публікації

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів

Струминні БФП Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Серія Canon imageRUNNER 1600

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв

БФП лазерний Canon iRA525i

Надійний багатофункціональний лазерний пристрій Canon iRA525i ідеально підходить для підприємств з великими обсягами роботи. Завдяки швидкій друку і сканування ви значно підвищите продуктивність офісу.