Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

10.08.2020

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

Надійне чорно-біле багатофункціональний пристрій формату A3 з великим кольоровим сенсорним екраном ідеально підходить для офісів з великими обсягами роботи, це економічне рішення для малого та середнього бізнесу.

Підключення до мобільних пристроїв
Завдяки широким можливостям підключення до мобільних пристроїв, ви з легкістю зможете друкувати, сканувати, копіювати і отправляйть документи з будь-якого сумісного пристрою. Віддалений призначений для користувача інтерфейс з оптимальним розташуванням елементів на дисплеї, сумісний з мобільними пристроями, який дозволяє налаштовувати параметри завдань друку прямо на ходу.

Характеристики МФУ серії Canon imageRUNNER 2600:
- серія пристроїв imageRUNNER 2600 представлена ​​в трьох модифікаціях 25, 30 і 45 стор / хв .;
- чорно-біле копіювання 30 стор / хв .;
- швидкість сканування: ч / б одностороннє 35 стор / хв, кольорове, одностороннее25 стр / хв, ч / б двустороннее12 стр / хв, кольорове, двостороннє 8 стор / хв .;
- високоякісні зображення з розподільчою здатністю друку до 1200x1200 точок на дюйм;
- щільність паперу 52-220 гр / м2;
- друк з хмари, з USB, з мобільного пристрою;
- інтерфейси USB 2.0, Ethernet, Wi-Fi.
 
Максимізуйте окупність інвестицій з хмарним рішенням для управління печаткою uniFLOW Online Express.

МФУ Canon IR2630і забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуйте їх конфіденційність за допомогою багаторівневої системи безпеки.

Багатофункціональні пристрої Canon IR2630 відрізняються максимальною простий експлуатації та обслуговування завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, розробленим для спрощення робочих процесів.

МФУ Canon IR263 забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуйте їх конфіденційність з рядом додаткових функцій безпеки і шифрування.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.