Різниця між оригінальним і сумісним тонером

20.07.2021

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів
  • Сумісні витратні матеріали

Це може бути сумісний картридж з чорнилом або тонером, що представляє собою повністю новий картридж, виготовлений стороннім виробником. Ці витратні матеріали не пов'язані з оригінальними виробниками принтерів.

  • Відновлені (повторно заправлені) витратні матеріали

Являють собою оригінальні картриджі, які використовувалися один раз повністю, а потім були повернуті виробникові, очищені і повторно заправлені.

  • Оригінальні картриджі

Нові витратні матеріали, що виготовляються на заводі виробником принтера.

Чи варто купувати сумісні картриджі з чорнилом, адже в багатьох випадках вони істотно дешевше за оригінали? Відповідь проста - так. Ціна на картриджі з чорнилом і тонером є «яблуком розбрату» серед більшості користувачів, але важлива не тільки ціна.

При покупці оригінального картриджа з чорнилом або тонером, виробленого виробником принтера, він гарантовано правильно підійде і буде працювати з вашим пристроєм. Багато сумісні картриджі також без проблем функціонують, при цьому їх вартість як мінімум удвічі нижче.

Природно, є певні ризики, пов'язані з проблемами при розпізнаванні чіпа, забиванням друкуючої головки сумісних витратних матеріалів, однак, як показує практика, це трапляється тільки в 2% всіх випадків.

Рішення зводиться до того, чи хочете ви витрачатися на оригінальні чорнило, що забезпечують чудову якість, або віддасте перевагу заощадити, отримавши сумісний картридж, який в рідкісних ситуаціях може не працювати.

Інші публікації

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери