Струменеві принтери для бізнесу серії Canon WG 74XX.

09.08.2020

Canon - світовий лідер в області рішень для роботи з зображеннями. У 2020м році представила на Українському ринку струменеві БФП серії WG74XX.

Canon WG74XX - це ідеальне рішення для підприємств з обмеженими бюджетом і ресурсами.
Після ряду проведених тестів з новими пристроями серії WG74XX ми високо оцінили потенціал новинки і з упевненістю пропонуємо своїм замовникам рішення на базі серії WG74XX.


Струменеві МФУ формату A3 забезпечують високошвидкісний друк формату А3 до 80 стор / хв і сканування у великих обсягах для підприємств малого та середнього бізнесу. Рекомендований щомісячним обсягом друку до 5000 сторінок. Технологія струменевого друку Canon і нова конструкція печатної головки забезпечать більш стабільну подачу чорнил, видаючи якісні результати і тим самим скорочуючи необхідність в повторному друці.

Багатофункціональні пристрої Canon WG74XX оснащені 5-дюймовим кольоровим сенсорним екраном для більш простого і зручного управління та введення даних.

Функції:
- автоматичне визначення формату паперу;
- копіювання посвідчень;
- друк безпосередньо з USB-носіїв;
- збереження даних на USB-носіїв без використання ПК;
- друкування та сканування через стаціонарне підключення до мережі до ПК, через додатки Canon PRINT Business, Canon Print Service і служби Apple AirPrint і Mopria.

Характеристики:
- чорно-білий та кольоровий друк зі швидкістю до 80 стор / хв;
- чорно-біле і кольорове двостороннє сканування та копіювання в один прохід;
- 5-дюймовий кольоровий сенсорний дисплей;
- подача паперу 1150 аркушів за замовчуванням, 2250 листів максимально;
- час виходу першої сторінки 6,5 секунд

Компактні розміри дозволять вам знайти місце для цих багатофункціональних пристроїв навіть в невеликому офісі.

Інші публікації

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів

Струминні БФП Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

Серія Canon imageRUNNER 1600

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв