Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

03.08.2021

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Це трохи схоже на покупку найдешевшого DVD-плеєра для свого 75-дюймового телевізора UHD і потім усвідомлення того, що якість звуку і картинки не відповідає досить високим стандартам.

Пам'ятайте, що якщо ви постійно друкуєте багато документів, сумісний картридж, ймовірно, заощадить вам гроші в довгостроковій перспективі, оскільки такий витратний матеріал часто містить більше чорнила за нижчою ціною.

Приховані підводні "камені"

У той же час, коли ви нерегулярно або мало друкуєте, ваша головна проблема - висихання чорнила і засмічення друкуючих головок. Оригінальні картриджі містять хімічну речовину, призначену для запобігання засмічення друкуючих головок.

Якщо ви збираєтеся використовувати сумісні картриджі, рекомендується використовувати один оригінальний картридж на кожні 3-4 сумісних. Це допоможе очистити і змастити друкують головки і запобігти утворенню засмічень.

Чи краще оригінальні картриджі як друку?

Тут - без варіантів. Не доводиться сумніватися в тому, що оригінальні картриджі з чорнилом і тонером з якісної фотопапером завжди дадуть вам найкращі результати - вони спеціально були створені для спільної роботи. Це особливо актуально, якщо у вас є принтер, в якому використовуються 6 різних чорнила.

Зазвичай зображення, надруковані з використанням сумісного чорнила, псуються швидше, ніж зображення, надруковані з використанням оригінальних картриджів. Зберігання та тип паперу також мають значення.

Інші публікації

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів