Доставка та Оплата

Доставку ви можете зробити будь-яким зручним для вас способом.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

  • Самовивіз
  • Доставка компанією Адвансед Сервіс
  • Транспортна компанія
  • Нова Пошта

Оплата для фіз. осіб - при оформленні замовлення в нашому магазині за телефоном або онлайн, менеджер формляє і відправляє рахунок з реквізитами компанії «Адвансед Сервіс», який можливо оплатити в будь-якому відділенні банку.

Безготівковий розрахунок - здійснюється юридичними особами шляхом перерахування грошових коштів на наш розрахунковий рахунок згідно з рахунком-фактурою, виставленому менеджером нашого магазину.

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся, що:

- товар, не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.

- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки

- присутні всі документи на товар (інструкції, гарантійний талон, квитанція або товарний чек, що підтверджують покупку)

- збережені всі ярлики і заводське маркування

Повернення грошових коштів при поверненні товару

Покупець зобов'язаний надати «Лист на повернення грошових коштів» із зазначенням банківських реквізитів, на які буде здійснено повернення.

Повернути товар можна за адресою:

Центральний офіс «Advanced service», Київ, 03150, вул. Казимира Малевича (Боженко), 86-Г, ст. м. «Либідська».

Новини та акції

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери