Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

29.12.2021

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Основні помилки

Не рідко, копані купують найдорожчу техніку для друку, доводячи це тим, що може собі це дозволити. Крім того, відповідальні за вибір ще й ігнорують аналіз реальних потреб власного офісу. При цьому офіс може і не потребувати недешевого обладнання, призначеного для значних обсягів друку та виконання досить складних операцій. В результаті, якщо принтер буде завантажено відсотків на 25-40, то компанії доведеться переплачувати за:

  • регулярне обслуговування техніки;
  • покупку оригінальних тонерів;
  • придбання фірмових розхідників, чия ціна значно вища, ніж матеріалів для базових моделей.

Правда, перевитрата коштів можлива і при покупці дешевих принтерів. Насамперед, якщо, з метою економії, купується техніка, яка вже була у використанні. В цьому випадку, варто чекати частих ремонтів та чималих витрат тонерів. До того ж, якщо обладнання не розраховане на офісні навантаження, воно досить швидко вийде з ладу. Тобто всі надії на економію можуть обернутися додатковими витратами.

Як уникнути проблем

Оптимальним вирішенням питання з технікою для друку, що дозволяє відчутно заощадити на її купівлі та задовольнити всі потреби офісу, цілком може стати оренда необхідного обладнання. У цьому випадку регулярне обслуговування принтерів, їх ремонт та забезпечення витратними матеріалами повністю бере на себе компанія-орендодавець.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.