Як продовжити термін служби принтера?

17.12.2021

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Щоправда, кожен принтер має свій термін експлуатації, після якого апарат залишається лише відправити на звалище. Однак, якщо дотримуватися деяких рекомендацій, цей момент можна суттєво відстрочити.

Профілактика та дотримання норм експлуатації

Для того, щоб уникнути передчасного ремонту і відчутно збільшити термін експлуатації принтера, рекомендується:

  • створити для роботи пристрою відповідні умови. Витратні матеріали, що використовуються принтером, відрізняються високою чутливістю до змін вологості та температури в приміщенні. Оптимальні параметри зазвичай вказуються в інструкції виробу;
  • використовувати для друку якісний папір щільності, що рекомендується виробником. Крім цього, не варто прогортати аркуші паперу, перед їх поміщенням у лоток, оскільки, через це може утворюватися статична електрика, що призводить до злипання аркушів і, як наслідок, до їх застрягання та пошкодження фотовалу;
  • регулярно видаляти з принтера пил, залишки паперу та тонера;
  • періодично проводити діагностику, що дозволяє попередити серйозні поломки, здатні вивести техніку остаточно;
  • дотримуватися ліміту друку. В інструкції до кожного принтера обов'язково вказується максимальна кількість сторінок, які апарат може надрукувати протягом певного часу. Тому, перед придбанням пристрою, варто визначитися з обсягами роботи, які він має виконувати, оскільки перевищення ліміту може призвести до виходу принтера з ладу.

При частій експлуатації принтера, його очищення та діагностику слід виконувати кожні 3-6 місяців.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.