Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

13.09.2021

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Якщо ви опинилися в такій ситуації, необхідно якомога раніше вживати відповідних заходів, і офісні принтери в цьому можуть істотно допомогти. Яким же чином правильно підібраний і грамотно розміщений принтер може допомогти запобігти цим проблеми і поліпшити зовнішній вигляд вашого офісу, підвищивши ефективність роботи співробітників?

Поза полем зору

Розміщення пристроїв в центрі офісу може зайняти дорогоцінний простір і створити безлад у вашій робочої середовищі. Купівля бездротового принтера може допомогти виправити це і додати кімнаті більше організований вид.

Ви можете легко заховати сучасний принтер з бездротовим доступом в складському приміщенні або в іншому місці поза увагою, що створить додатковий вільний простір. Заплутані кабелі також перестають бути проблемою, адже не секрет, що простягнуті через весь офіс дроти не тільки неестетично виглядають, але і можуть стати потенційно небезпечними в разі необхідності термінової евакуації.

Скористайтеся перевагами МФУ

Використання багатофункціональних пристроїв, які суміщають можливості принтера, копіра і сканера, позбавляє від необхідності купувати, мати у своєму розпорядженні, налаштовувати і обслуговувати три зайвих одиниці офісної техніки.

В якості додаткового бонусу це також мінімізує ваші витрати на електроенергію, оскільки вам більше не доведеться залишати кілька машин працюють весь день.

Створення мотиваційних матеріалів - одне з можливих рішень при використанні МФУ, які відмінно підходять для друку плакатів і прикраси ними робочого простору. Високошвидкісний високоякісний принтер може допомогти в створенні друкованих мотиваційних плакатів для вашого офісу, а також листівок або банерів, які виділяють важливу інформацію або подія.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.