Особливості вибору паперу для офісу

05.12.2021

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Правда, ксерокси, факси та принтери ще не мають змоги працювати з одним видом продукції паперових фабрик, оскільки папір для кожної технології друку повинен мати певні характеристики, які слід враховувати, при її виборі.

На що звернути увагу?

При виборі паперу для офісу слід врахувати наступні параметри:

  • ступінь щільності, що вимірюється масою квадратного метра паперу в грамах. Друкарській техніці підійдуть листи, що мають щільність 40-250 г/м2. Чим щільніший папір, тим він товстіший, а значить і менш гнучкий, що також варто врахувати, оскільки дуже жорсткі та пухкі листи можуть застрягати в принтерах;
  • вологість, що забезпечує необхідний електроопір. Оптимальним є показник на рівні 4,5-4,7%. Справа в тому, що при перенесенні зображення на паперовий носій відбувається його електризація, яка може впливати на процес. При великій провідності паперу перенесення зображення може бути неякісним, а високий опір викликає склеювання листів, через статичний електрики;
  • мікрорельєф, що визначає рівень дозволу зображення, що друкується. На більш гладкому аркуші зображення якісніше, оскільки висока гладкість сприяє оптимальному контакту фарбуючих матеріалів з поверхнею паперу та поліпшенню її оптичних характеристик;
  • Білизна. Висока білизна паперу сприяє рівномірному розсіюванню світла, що дозволяє отримати чітке і контрастне зображення, що точно передає повну колірну гамму оригіналу.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.