Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

11.02.2022

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Однак, якщо ви хочете зберегти хорошу якість роздруківок, то в якийсь момент вам доведеться перейти на новий пристрій.

Буває складно визначитися, коли ваш принтер збирається зламатися остаточно та безповоротно. Ось кілька простих і зрозумілих ознак того, що настав час задуматися про покупку нового пристрою для друку.

Розмазування та потік чорнила

Досить поширена проблема, яка, в принципі, не обов'язково означає, що ваш пристрій перестає працювати. Розмазування та потік чорнила можуть бути викликані рядом проблем, таких як неправильна вставка паперу або проблема з чорнильними картриджами. Однак, якщо ви замінили витратні матеріали і проблема не вирішена, вам може знадобитися перейти на нову модель.

Якщо роздруківки важливі для вашого бізнесу, можливо, варто подумати про високоякісний лазерний принтер для наступної покупки. Це пов'язано з тим, що лазерний принтер друкуватиме з використанням тонера, а не чорнила, що ще більше знижує ймовірність розтікання.

Надмірний шум

Для принтерів нормально видавати невеликий шум під час роботи. Однак, якщо ви помітили, що пристрій видає значно більше шуму, ніж зазвичай, це може бути попереджувальним знаком. Певні шуми, на які слід звернути увагу, це «булькання» і «стукіт», оскільки вони можуть вказувати на проблеми, що глибоко укорінилися, які можуть призвести до збоїв у роботі принтера.

Проблеми з витратними матеріалами

Старі моделі принтерів поступово перестають підтримуватись виробниками. Це виявляється у тому, що вам все важче знайти для них найпростіші необхідні витратники – картриджі, наприклад. Якщо ви витрачаєте все більше часу на пошук запасних частин і платите більш високу ціну за їх покупку, це може означати, що вам потрібно виконати оновлення.

Відсутність необхідних функцій

Якщо ви регулярно скануєте, копіюєте і друкуєте документи, але при цьому робите це за допомогою окремих пристроїв, то напевно настав час задуматися про багатофункціональний принтер. МФУ можуть надати всі такі послуги на одному пристрої – це заощаджує ваш час та гроші на обслуговування, а також прискорює виробничі процеси.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.