Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

18.02.2022

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Наприклад, якщо ваш бізнес часто друкує у форматі A3 або вище, вам, напевно, знадобиться широкоформатний принтер.

Тим не менш, є кілька принтерів, які є відмінним доповненням до будь-якого офісу та покращать ваше робоче місце у багатьох відношеннях, незалежно від того, для чого ви його використовуватимете. Йдеться про принтери Wi-Fi, переваги яких очевидні, незалежно від їх розміру, попиту чи швидкості.

Чому вам потрібен бездротовий принтер

Перед підключенням до комп'ютера не потрібно підключати бездротові пристрої, на відміну від інших принтерів. Це, у свою чергу, означатиме менше проводів, що тягнуться, менше небезпек і загальне відчуття порядку на вашому робочому місці, не кажучи вже про поліпшення естетики вашого офісу.

Світліший і чистіший офіс приведе до кращого настрою, оскільки гості та клієнти будуть вражені. Найкраща атмосфера в офісі також, отже, призведе до вищого рівня продуктивності. Поряд із цим відсутність проводів та установки забезпечить швидке та легке налаштування, а це означає, що ваш робочий процес практично не переривається оновленням пристрою.

Менше обмежень

Використання принтера Wi-Fi означає, що ви можете підключити до машини стільки пристроїв, скільки захочете, що ідеально підходить для великої компанії, оскільки всі ваші співробітники можуть використовувати одну високошвидкісну модель Wi-Fi у вашій захищеній мережі.

Це заощадить вам гроші на рахунках за електроенергію та зробить офіс більш екологічним, оскільки більше не буде потреби у кількох принтерах. Разом з цим ви не обмежені довжиною проводів, що з'єднують ваші пристрої з принтером, тому ви можете швидко і легко друкувати з будь-якої точки приміщення.

Друкуйте з будь-якого пристрою

Однією з переваг наявності Wi-Fi-принтера в сучасному офісі є те, що ви можете надіслати завдання на друк із будь-якого пристрою, а не обмежуватися комп'ютерами чи ноутбуками. Це заощадить час, якщо у вас є документ під рукою на телефоні або планшеті, тому що вам не потрібно буде відправляти його на комп'ютер, перш ніж ви зможете роздрукувати його - ідеально, якщо вам потрібно поспішати на зустріч, але ви забули важливу роздруківку.

Надсилання роздруківки з будь-якого пристрою, що має доступ до Інтернету, на лазерний принтер Wi-Fi значно прискорить процеси у вашому офісі та значно підвищить продуктивність. Бездротовий принтер можна «заховати» в будь-якому кутку офісу – це може звільнити місце для інших пристроїв або зону відпочинку для персоналу.

Інші публікації

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.