Серія Canon imageRUNNER 1600

10.08.2020

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв

Надійні та універсальні пристрої з численними функціями, що ідеально підходять для груп з інтенсивним робочим навантаженням.

Задовольняйте потреби вашого бізнесу з Canon iR1643i - серією багатофункціональних високопродуктивних лазерних принтерів з високою швидкістю друку і усовершенствованними можливостями підключення до мобільних пристроїв.

З інтелектуальними програмами для прискорення та спрощення робочих процесів друку.

Підвищена продуктивність.

Висока швидкість обробки, велика кількість паперу для подавання і сумісність з різноманітними типами носів для підвищення ефективності робочого процесу.

Інтуїтивно зрозуміле керування. Зручний у використанні сенсорний екран із вибором значків керування дозволяє з легкістю налаштовувати параметри стандартних завдань.

Підключення до мобільних пристроїв. Пакет додаткових програм для обміну даними дозволить виконувати будь-які завдання з мобільних пристроїв.

Високий рівень безпеки. Керуйте доступом до ваших файлів і забезпечуйте їх конфіденційність з низкою додаткових функція безпеки та шифрування.

Компактний дизайн. Ергономічний дизайн для невеликих офісних приміщень.

Хмарне керування. З нашим хмарним рішенням для керування друком uniFLOW Online Express отримуйте максимальні переваги від інвестицій.

Отримуйте максимальні переваги завдяки хмарно управління печаткою uniFLOW Online Express.

Особливості:
- швидкість друку і копіювання: 25 стр / хв (A4), 15 стор / хв (A3)
- ємність лотка подачі паперу 650 аркушів стандартно, 2300 максимум;
- швидкість сканування: 38 стор / хв одностороннє, 70 двостороннє;
- щільність паперу 60-199 гр / м2;
- максимальний дозвіл 600x600dpi;
- підтримка AirPrint;
- підтримка ОС: Mac OS X, Windows, Windows Server.

МФУ Canon iR1643i забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуючи їх конфіденційність з рядом додаткових функцій безпеки і шифрування.

Компактні розміри дозволять вам знайти місце для цих багатофункціональних пристроїв навіть в невеликому офісі.

 

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.