Серія Canon imageRUNNER 1600

10.08.2020

Високопродуктивні багатофункціональні монохромні пристрої формату A4 пропонують надзвичайну швидкість сканування і вдосконалені можливості підключення до мобільних пристроїв

Надійні та універсальні пристрої з численними функціями, що ідеально підходять для груп з інтенсивним робочим навантаженням.

Задовольняйте потреби вашого бізнесу з Canon iR1643i - серією багатофункціональних високопродуктивних лазерних принтерів з високою швидкістю друку і усовершенствованними можливостями підключення до мобільних пристроїв.

З інтелектуальними програмами для прискорення та спрощення робочих процесів друку.

Підвищена продуктивність.

Висока швидкість обробки, велика кількість паперу для подавання і сумісність з різноманітними типами носів для підвищення ефективності робочого процесу.

Інтуїтивно зрозуміле керування. Зручний у використанні сенсорний екран із вибором значків керування дозволяє з легкістю налаштовувати параметри стандартних завдань.

Підключення до мобільних пристроїв. Пакет додаткових програм для обміну даними дозволить виконувати будь-які завдання з мобільних пристроїв.

Високий рівень безпеки. Керуйте доступом до ваших файлів і забезпечуйте їх конфіденційність з низкою додаткових функція безпеки та шифрування.

Компактний дизайн. Ергономічний дизайн для невеликих офісних приміщень.

Хмарне керування. З нашим хмарним рішенням для керування друком uniFLOW Online Express отримуйте максимальні переваги від інвестицій.

Отримуйте максимальні переваги завдяки хмарно управління печаткою uniFLOW Online Express.

Особливості:
- швидкість друку і копіювання: 25 стр / хв (A4), 15 стор / хв (A3)
- ємність лотка подачі паперу 650 аркушів стандартно, 2300 максимум;
- швидкість сканування: 38 стор / хв одностороннє, 70 двостороннє;
- щільність паперу 60-199 гр / м2;
- максимальний дозвіл 600x600dpi;
- підтримка AirPrint;
- підтримка ОС: Mac OS X, Windows, Windows Server.

МФУ Canon iR1643i забезпечать вам високий рівень безпеки.
Керуйте доступом до файлів і забезпечуючи їх конфіденційність з рядом додаткових функцій безпеки і шифрування.

Компактні розміри дозволять вам знайти місце для цих багатофункціональних пристроїв навіть в невеликому офісі.

 

Інші публікації

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Я багато друкую - купувати оригінальні або сумісні картриджі з чорнилом?

Багато користувачів можуть «загрузнути» в подібних питаннях, звертаючи увагу виключно на фінансову сторону питання. Ви можете купити дорогий принтер і почати замислюватися про те, як би заощадити на витратних матеріалах

Що брати до уваги при виборі WiFi принтера

Немає сумнівів в тому, що, по крайней мере, один або кілька людей у ​​вашій родині користуються ноутбуком, комп'ютером або смартфоном. Технології розвиваються, а разом з ними - і наші здібності фотографувати, спілкуватися з іншими. Цей прогрес в галузі зв'язку поширюється і на принтери

Різниця між оригінальним і сумісним тонером

Перш ніж розбиратися між двома варіантами для покупки, варто розуміти особливості одного і іншого витратного матеріалу. Отже, існують три основні різновиди витратних матеріалів

Струминні БФП Canon WG для підприємств.

Високошвидкісні багатофункціональні принтери формату A3, які майже не потребуються обслуговування, для задоволення особливих потреб малого та середнього бізнесу.

Лазерний БФП А3 Canon IR2630і

Лазерний БФП серії Canon imageRUNNER 2600 - це відмінне рішення для тих, хто збирається організувати офісну роботу з документацією.

БФП лазерний Canon iRA525i

Надійний багатофункціональний лазерний пристрій Canon iRA525i ідеально підходить для підприємств з великими обсягами роботи. Завдяки швидкій друку і сканування ви значно підвищите продуктивність офісу.