Коли міняти тонер принтера

05.09.2021

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандартний офісний лазерний принтер не вимагає заміни картриджу по кілька тижнів. При цьому він друкує не більше декількох десятків копій документації в день. Існують віддалені рішення із застосуванням цифрових платформ, при яких друк відбувається в мінімальному режимі. У таких ситуаціях тонера вистачає на набагато більший термін.

Дуже важливо правильно використовувати принтер відповідно до рекомендацій виробника, уникаючи його перегріву і не піддаючи впливу вологості. Догляд за картриджами дуже важливий: їх необхідно своєчасно обслуговувати і очищати, а також зберігати в спеціальних герметичних пакетах перед і після використання.

Як дізнатися, що в принтері закінчується тонер

Візуально ви не можете оцінити, скільки ще тонера залишається в картриджі, адже це не напівпрозорий контейнер з чорнилом в системі СНПЧ, наприклад. Проте, існують певні ознаки того, що тонер «під кінець».

Перш за все, сам принтер видає попередження спеціальної індикацією про необхідність заміни тонера. Світловий сигнал - це знак, що необхідно викликати майстра по заправці тонерів. Навіть при отриманні такого попередження у вас будете ще кілька днів в запасі, поки картридж остаточно не закінчиться.

Якщо індикація на принтері відсутній або не передбачена, необхідність заміни тонера можна визначити по змінилося в гіршу сторону якості зображення, яке стає бляклим і нерозбірливим. При цьому можна дістати картридж і обережно покачати його для рівномірного розподілу тонера - це дозволить зробити ще пару десятків відбитків.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.