Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

20.08.2021

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.

Причини, за якими малий і середній бізнес в Україні використовує IT-аутсорсинг, досить зрозумілий. Передаючи контроль над інформаційними ресурсами компанії стороннім виконавцям за укладеним договором, замовник отримує професійне обслуговування комп'ютерів, принтерів, сканерів та іншого обладнання, що працює в офісі, складі або іншому місці.

Замовнику надаються віддалені сервера для зберігання оборотної документації, фінансових звітів, інформації про запаси продукції і т.д. бізнес може бути повністю автоматизований в цілому і по окремих процесів зокрема.

Чому це важливо

Не секрет, що кожен власник бізнесу або керівник не раз замислювався про те, щоб винести частину бізнесу за штат. Наприклад, урізати витрати на відділ бухгалтерії та маркетингу, просто запровадивши єдину комп'ютерну систему обліку, тим самим скоротивши частину співробітників.

Чим це цікаво? Перш за все, скороченням операційних витрат - вам не потрібно платити за штатне місце співробітника. А це страховки, податки, соціальні виплати, пенсійний фонд і т.д. Ви концентріруетесь на власних завданнях, і персонал вас більше не відволікає через дрібних негараздів: не працює принтер, відсутній Інтернет, «гальмує» система обліку і аудиту виробничих запасів і т.д.

Підвищується продуктивність співробітників, так як вони не витрачають свій робочий час на настройку принтера, його заправку або обслуговування, а також на інші завдання, що не входять в їх компетенцію. Ви скорочуєте ризики простою обладнання і уникаєте непотрібних фінансових витрат.

IT фахівці завжди в курсі останніх розробок, і радять вам, що варто впроваджувати в компанії, а що ні. Їх практичний досвід в галузі допомагає уникнути впровадження неефективного і дорогого рішення.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

Сучасні принтери та технології безпеки

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.