Сучасні принтери та технології безпеки

05.02.2022

Багато громадських організацій та органів місцевого самоврядування мають доступ до великої кількості інформації, яка у певних ситуаціях може виявитися суворо конфіденційною.

Це можуть бути дані про виборців, приватних орендодавців, вибори, скаргу, соціальне забезпечення або освіту, які потрібно захищати від несанкціонованого доступу.

Для максимальної безпеки важливих документів на деяких сучасних принтерах можна встановити індивідуальні коди доступу. Наприклад, модель Samsung CLX-6260FW підтримує конфіденційний друк.

Вбудована цифрова клавіатура означає, що доступ до принтера можуть отримати лише уповноважені особи – це швидкий і простий спосіб переконатися, що документи не залишені на пристрої для того, щоб хтось міг отримати доступ до них.

Принтери "все в одному" від Samsung також пропонують додатковий бар'єр під назвою "Менеджер безпечного входу", щоб запобігти доступу сторонніх людей. Ця функція дозволяє встановити ідентифікатор і паролі, а також PIN-коди для доступу до машини, створюючи додатковий рівень захисту секретних документів, таких як відомості про вибори або результати іспитів.

Хмарні технології з політиками безпеки

Місцевим органам влади слід розширити використання безпечних хмарних сервісів та технологій, щоб забезпечити підвищення стандартів захисту даних. Почати слід з вивчення місцевих провайдерів, оскільки вони будуть підтримувати стійкість та надавати безпечні послуги.

Не думайте, однак, що всі ваші потреби безпеки будуть задоволені, оскільки вам може знадобитися сторонній інструмент для цього додаткового рівня захисту. Елементи управління безпекою можна використовувати для захисту місцевого органу влади, наприклад, шляхом виявлення випадкового надсилання електронних даних не тим людям.

Імовірність кібер-атак у сучасних реаліях є досить високою. У зв'язку з цим багато виробників принтерів використовують оригінальні рішення. У принтері HP, наприклад, вбудовано програмне забезпечення для автоматичного виявлення атак.

Ці принтери можуть навіть "самолікуватися" від вірусу і оснащені функцією захисту даних. Крім апаратного забезпечення, HP пропонує різноманітні спеціальні програми, які роблять принтери більш безпечними та інтуїтивно зрозумілими.

Інші публікації

Переваги наявності Wi-Fi-принтера у вашому офісі

Вибір нового принтера для офісу - непросте завдання, тому що на ринку представлено безліч моделей. Кожен власник офісу хоче вибрати принтер, який може задовольнити конкретні вимоги.

Ознаки того, що незабаром вам знадобиться новий принтер

На жаль, як будь-яка інша техніка, принтери не вічні. Купівля нового принтера може бути важливим рішенням, тому зрозуміло, що ви можете спробувати відкласти його якнайдовше.

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай душа ваша завжди буде відкрита диву, а в сім'ї панує любов і взаєморозуміння! Нехай кожен Ваш день починається з посмішки і буде схожий на добру казку!

Фінансові втрати від помилок у виборі офісних принтерів

Будь-які помилки, при виборі офісної техніки для друку, спричиняють зайві витрати на проведення її обслуговування та ремонт. Причому, як правило, всі компанії припускаються одні й ті ж помилки, яких цілком можна було б уникнути.

Як продовжити термін служби принтера?

Майже в кожному сучасному офісі є принтер, або навіть кілька. Вони використовуються для перенесення на папір різної цифрової інформації, включаючи документи, фотографії, креслення, різноманітну презентаційну продукцію та інші матеріали, що сприяють ефективному функціонуванню та просуванню бізнесу.

Особливості вибору паперу для офісу

В даний час існує чимало пристроїв, що дозволяють переносити цифрову інформацію на папір.

Як поліпшити зовнішній вигляд і ефективність офісу за допомогою принтерів

Захаращений офіс, необхідність обходити стороною оргтехніку та інші пристрої, похмурі і брудні стіни можуть привести до відсутності мотивації, продуктивності або навіть погіршити імідж компанії серед клієнтів, які приходять на зустрічі.

Коли міняти тонер принтера

Як визначити, що тонер вашого принтера практично закінчився? Як правило, терміни використання витратних матеріалів в різних ситуаціях можуть бути різними. Зазвичай вони визначаються інтенсивністю використання принтерів і обсягом друкованої інформації під час використання протягом робочої зміни.

Стандарти паперу A3 + і A4 + - основні відмінності

Папір серії A є одним з найбільш часто використовуваних стандартів калібрування в усьому світі і заснована на міжнародному стандарті ISO 216. Цей формат паперу починається з великого базового формату A0 і закінчується самим маленьким форматом A13.

Чим цікавий для вашого підприємства аутсорсинг

Аутсорсинг або зовнішнє обслуговування, надання послуг сторонніми організаціям стає затребуваною послугою для самих різних галузей і напрямків бізнесу та виробництва. З його допомогою можна істотно скоротити фінансові витрати, знизити регулярні виплати, зменшити соціальні витрати, скоротити штат і так далі.